Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wow alatt nem indul el a...

Wow alatt nem indul el a notebook erősebb videókártyája, csak az Intel HD 4000-rest használja. Valaki valami ötlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szia mindenki!

WoW WOTLK 3.3.5ön játszok. A Notebook friss, két hónapos se. Eleinte minden ment szépen, egyszer belépek játékba és 9 masszív fps fogad. Csak hogy érezzétek, a Crysis 3 full grafikán tökéletesen fut. Kiléptem a tálcára, megkerestem az nvidia beépített cuccát, ami zölden szokott világítani, ha épp futtat egy programot. Full szürke volt (az ikon ilyen kis szürke négyzet alapú mütyürke, amolyan GPU stilizált kinézete), magyarul nem futtatta a játékot. Mikor ráhúztam, írta is : Aktív program 0. Próbáltam a prioritásokat állítgatni, hogy állandóan a 730M-et pörgesse, de akkor se működött. Újra telepítettem az Nvidia Drivert, az egy ideig segített, de egy hét után ismételten elkezdte ezt a hibát. Nincs ötletem, mit tudok tenni. Valaki találkozott már hasonlóval?


UI: Aces Aspire V3-571G típusú lapim van a 4gb vram változatban. Azért ebbe a menüpontba tettem a kérdést, mert valahol a driverek között sejtem a bibit.



2013. okt. 12. 18:15
 1/1 TheQualityTroll válasza:

Legegyszerűbb ha jobb egérrel kiválasztod az ikont és "Futtatás grafikus processzorral" rész alatt a "Nagy teljesítményű NVIDIA processzor"t választod.


Permanens megoldásként lépj be az nvidia vezérlőpultba, és a 3D beállítások kezelése részen belül a Programbeállításoknál válaszd ki a játék exé-jét (vagy tallózd be a Hozzáadás-sal, ha nincs a listán), és a 2. pontnál válaszd az NVIDIA processzort.

2013. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!