Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogyan lehet kitörölni?

Ezt hogyan lehet kitörölni?

Figyelt kérdés

Pl ezen az oldalon, szavakat amiket a keresőbe írtam be eddig?

Mert az előzmények ugyan kitörlődnek, viszont ha valaki erre az oldalra téved és be akar írni valamit, meglátja azokat amiket én kerestem.

Kérlek, aki tud segítsen, hogyan tüntessem el.


2013. okt. 13. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az előzmények törlésével, de ha nem akarod, hogy a böngésző megjegyezze őket, akkor használj privát böngészést. Viszont ezekkel a módszerekkel csak a te gépedről távolíthatod el ezeket az adatokat, az internetszolgáltatód vagy akár a Gyakorikérdések.hu megjegyezheti, hogy mikre kerestél rá, és ez ellen nem tehetsz semmit, legfeljebb nem keresel többet.


Firefoxban az előzmények törlése egyszerűen a ctrl+shift+del, a privát böngészés a ctrl+shift+P billentyűkombinációval érhető el.


Chrome-ban a privát böngészés (aliasz inkognitó mód) a ctrl+shift+N-nel érhető el, és biztos van ott is előzmények törlése.

2013. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még egyszer átolvasva a kérdésedet egy kis kiegészítés:

Az ŰRLAPOK ÉS KERESŐMEZŐK előzményeinek törlésével. (Legalábbis Firefoxban így hívják, ami neked kell.)

2013. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!