Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3,12-es hibakód és...

Sims 3,12-es hibakód és fekete képernyő, miért? További lent.

Figyelt kérdés
Nos már egy jó ideje kapom a 12-es hibakódot. Már nagyon utálom... mostanság hogyha a hibakód után próbálom menteni mert ugye nincs kedvem elveszteni a dolgaimat, már be sem tölti a hibakódot csak kiírja hogy mentés és egy perc után már csak a kurzort látom és a fekete képernyőt, csak úgy tudom megint látni a képernyőt egy percre hogyha megnyomom a billentyűzeten a start gombot és megint visszamegyek a játékba. és ugye gyakorlatilag nem csinál semmit csak "ment". pussz nem menti el, természetesen. miért? nagyonszépenkérem segítsen valaki! :(

#Sims #Sims 3 #hibakód #12 hibakód #sims 3 mentés hiba #sims 3 mentés probléma
2013. okt. 13. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

12-es hibakód ellen...:

-valószínűleg az okozza a problémát, hogy már túl régóta játszol a családdal, vagy túl nagy a ház, túl sok cucc van a házban, vagy aznap túl sok órája játszol...

-az is okozhat problémát, hogy túl sok cuccod van a simed eszköztárában/családi eszköztárban

-lehet, hogy túl sok emlékük van már a simeknek

-túl sok sim él a telken

Tehát, próbáld törölni a házban lévő felesleges cuccokat(pl. díszeket), emlékeket, vagy amit bútort nem használsz add el, ne legyenek fölöslegesen a családi eszköztárban, mert ilyenkor túl sok mindent kell a játéknak elmenteni:(

-ments mondjuk félóránként, ne játssz hosszú órákon keresztül

-indíts új játékot egy másik családdal, kisebb házban, kevesebb tárggyal, kevesebb simmel

-töröld a felesleges egyedi tartalmakat(már ha vannak)

Egyébként nekem is ez volt a problémám(csak sima 12-es kóddal), ezeket csináltam én is, és segített:)

Remélem, tudtam segíteni, a 3,12-es hibakódot nem ismerem, de azért fogadd meg a tanácsaimat:)

2013. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a tanácsod :) a 3,12-es kód az az hogy sims 3, 12-es stbstb szóval nem raktam véletlen szóközt >.<
2013. okt. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!