Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan programot,...

Ismertek olyan programot, amivel egy hangfájl alapján az adott ember hangján tudsz beszélni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy hang anyagod, amin egy fárfi/nő beszél. És az ő hangján szeretnél megszólalni. Van ilyesmi program?


(úgy tudom, a Siri hangja is hasonló programmal készült.. felvetettek szavakat egy nővel, majd - nem azt vágták össze - hanem a program a hangot elemezte, és azt a hangot produkálta újra)

A kérdés, hogy van-e ilyesmi progi, ami normál felhasználó számára is elérhető..



#Siri #hang változtató #hangszintetizáló #hang elemző
2013. okt. 14. 17:50
 1/4 trickentrack válasza:
Valószínűleg nincs ilyen program!Lehet hogy létezik de csak profi stúdiókban.
2013. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Én sem hiszem, hogy létezne olyan, amelyik hiteles illúziót tudna kelteni. Kipróbálhatsz egy-két felolvasó programot, hogy mit várhatsz hangsúlyozás, mondatfűzés terén, de meglepne, ha elégedett lennél vele.

[link]

Audacityvel megpróbálhatod legalább a hangmagasságot eltalálni, de hogy a hang karakterét megadó felhangokat is hozzá tudod-e ügyeskedni, az már a te ügyességeden és hallásodon múlik. A hanghordozást, beszédtempót és efféléket meg neked kell hozzászínészkedned, mert az a program számára nemigen megfogható.

2013. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hasonlóra tippeltem én is.

Olyan program van, ami meg tudja változtatni a hangot, ami fel tud olvasni, amivel ki lehet szűrni zajokat.. de vagy a bonyolultsága miatt, vagy személyi jogok miatt nem lehet letölteni sehonnan olyan progit, ami nekem kell.

Olyat már találtam, amivel egy előre generált hangon tudsz beszélni (pl. film/anime készítő programban), ezért gondoltam, hátha van olyan progi, amin te választhatod/másolhatod a hangot.

2013. okt. 15. 17:38
 4/4 anonim válasza:
2014. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!