Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e ilyen?

Létezik-e ilyen?

Figyelt kérdés
Java alapú telefonra írtak már olyan alkalmazást, amely képes kiszűrni a rejtett számokat? Gyakran zavarnak ilyen azonosító nélküli hívások, jó lenne, ha meg sem szólalna az ilyenekre a készülék. De - ha bosszút akarnék - akkor inkáb olyan kellene legyen, hogy automatikusan vegy fel a hívást, hadd fogyasszák az egységeiket. Természetesen csak akkor működjön az "app", ha külön el van indítva.

2013. okt. 14. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

"Java alapú telefonra"

Android-osra gondolsz? Vagy olyanra, amire csak Java MIDlet alkalmazásokat lehet pakolni?


Előbbire biztos van, csak keresni kell Google Play-ben, utóbbira nem hiszem, mert a MIDlet-ek nem kapnak ehhez jogot: az SMS-ekhez sem férnek hozzá (tapasztalat), bejövő hívásokhoz meg gondolom pláne nem.

2013. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt anno úgy oldottam meg, hogy az ismerőseimet csoportba tettem, majd beállítottam, hogy csak a csoport tagjai tudnak hívni, akkor az összes többi hívónak foglaltat jelzett. Utána ezt tovább fokoztam azzal, hogy a nem fogadott hívásokat átirányítottam egy régi, már nem létező telszámomra (egy 0660-as számra), ekkor nem létező számként jelezte a hívónak a hívást.
2013. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Széjjelnézek az interneten, meg a csoportos megoldással is kísérleteznék, csakhogy gondot jelent a komoly, de még nem ismert telefonszámok fogadása. Igazából csak a szám nélkül hívókat szeretném korlátozni, mert csak azok komolytalankodnak.
2013. okt. 15. 07:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!