Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan flv to avi converter...

Van olyan flv to avi converter ami nem vagja meg a minoseget? Jelanleg you tube downloade convertert hasznalok de ez a minoseg veszteseg miatt hasznavehetettlen.

Figyelt kérdés
Letoltottem egy full hd-s filmet,atkonvertalttam,kiutottem avi formatumban dvdre,es utana lattam ,hogy egy 1080p-s filmbol 320x180-at csinalt!!Tud valaki egy olyan convertert ami meghadja az eredeti felbontast?Es utana kiutheto dvdre divxre?Koszonom!

#minőség #FLV- AVI #conerter #vesztesg
2013. okt. 15. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 batcave ***** válasza:
Sony Vegas-t ismered? Itt egy videó róla http://www.youtube.com/watch?v=it5xosGS3rs Egyszerű a használata és azzal nem csak konvertálni de még vágni/szerkeszteni is tudsz mondjuk a konvertálási idő egy kicsit sok de nem annyira nem kell félni kb.1 óra remélem segítettem :D
2013. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 batcave ***** válasza:
Ja és így plusszban megmarad a HD minősége is ha úgy állítod be csak annyi, hogy nem flv lesz, hanem avi.
2013. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
eredeti felbontást szerintem nem tudod "meghaladni" :)
2013. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4.

Jajj, de ügyetlen vagy! Ő megtanult (v nem) írni, te pedig tanulj meg hozzá olvasni - és veled mindenki más is.


Segítek:

A "meghagyja" 2 általános szintű, analfabéta változata a "meghadja".


Mondjuk, én arra is kíváncsi lennék, hogy hogyan "uti ki" otthon a dvdket. Esetleg tolhatna róla egy videót a tecsőre, mert biztos lenne 10millás nézettsége...

2013. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon KOSZONOM mindkettotoknek a vallaszat,kifogom probalni mindkettot!Ez nagy kincs szamomra mert itt a tengeren tulon nincs europai film,plane B.Spencer-T.Hill stb...ugy hogy nagyon szeretnem jo minosegben a filmeket megtartani!Megegyszer koszonom!
2013. okt. 15. 15:19
 7/8 A kérdező kommentje:

Dicsoseg neked tudomanyos fokozatu munkatars!? Nyelvtani lecke ur!

Igaz,hogy semi koze a kerdesemhez,dehat,mindenhol felbukan es beleuti az ormanyat egy par jopofa s..fej!Legkozelebb a kerdesemre vallaszolj,ha tudod a vallaszt,a jopfidat pedig otthon probald a csaladodal!

2013. okt. 15. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
ha tv-n nézed akkor hülyeség flv ben tölteni mert nagy képernyőn pixeles lesz. szerintem. Ha full hd ban akarod nézni akkor olyan formátumban is kell letölteni :)
2013. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!