Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pencil programban a mozgatás?

Pencil programban a mozgatás?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Pencil 4.0 programban hogy lehet mozgatni a figurád azt tudom hogy új "key"-t kell hozzáadni de én nem akarom mindig újra rajzolni és olyat lehet a csinálni hogy megvan a rajz azt beilleszted és egy-egy testrészét mozgatni a következőben és nem újra kell rajzolni az egészet.

2013. okt. 15. 20:45
 1/4 tabaki ***** válasza:

Ezt valamikor egy másik kérdezőnek írtam, de jóval primitívebb, mint amit a kérdésed igényelne, nem tudom, hasznát veszed-e. Gondolatébresztőnek talán megfelel:

[link]

2013. okt. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt én in tudtam én tulajdonképp olyanra gondoltam hogy van egy figura és van a keze meg a földön mit tom én 1 érme és hogy a lábai ugyanúgy maradjanak csak a dereka meg a keze hajoljon a pénzért.
2013. okt. 16. 15:33
 3/4 tabaki ***** válasza:
Most nincs kéznél a program, hogy kipróbáljam, de gondolom, ekkor csak deréktól fölfelé keretezd be, és azt a részt mozgasd. És emlékeim szerint külön is tudsz mozgatni más-más rétegekre megrajzolt testrészeket.
2013. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mozgatni lehet és rájöttem már miként fogom csinálni azért köszönöm a választ :)
2013. okt. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!