Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem engedi újratelepíteni a...

Nem engedi újratelepíteni a Windows 7-et a meghajtó formázás után!?

Figyelt kérdés
Egy vírus szétette a gépem, egy ismerősömnél van jelenleg. Azt mondta formázás után nem engedte újratenni, ilyen nincs... Vélemény?

2013. okt. 15. 23:25
 1/5 anonim válasza:
ez egy idiótaság mégis hogy akarta felrakni? elindítani setup.exe-vel?
2013. okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Azért ez így egy kicsit általános... Valami hibaüzenet nem volt? Cak ennyi, hogy "öcsi, nem engedem újratenni a Windowsodat"? Ez a Microsoft egyre többet enged meg magának...
2013. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Vidd szakemberhez, ugyan ő nem ingyen lesz, de legalább fel tud rakni egy Windows -t. Vagy ha mégse, mert hardverhibás a gép, legalább értelmesen elmondja milyen meghibásodással állsz szembe, és mennyi azon alkatrész cseréje. És csere után felrakja a Windows -t is.


Egyébként vírus miatt nem lesz hardverhibás egy gép, legalábbis egy a tízezerhez az esélye, így hát valószínűleg User error.


Ami meg a kérdésed illeti, ennyi infóból a jó Isten nem tudja megmondani, hogy mit bénázik vele ismerősöd.

2013. okt. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöd nem ért hozzá, ennyi.
2013. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csókás Benedek válasza:
Nekem is ez a problémám! Felraktam a Windows 7 ultimatet a gépemre egy torrentről. És azóta nem engedi felrakni a windows egyik verzióját sem! Én még azóta sem tudtam megoldani a problémát! Általában elindul a telepítő és utána újra indul a gépem ahogy kell, de ahogy újra indult, el is kezdődik a baki! Vagy bedobja a CMD exe-t vagy kí ad több választható lehetőséget amit mind végig is próbáltam! Ha a CMD exet adja be akkor nem tudsz mit csinálni, újra indítod a gépet, ha a másikat akkor magától indul újra és vissza rak a régi op rendszerbe! Egy kis idő és be adja a telepítót miután újraindult, és azt írja hogy (NEM SIKERÜLT TELEPÍTENIA WINDOWS-t)!
2019. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!