Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OpenOffice. Org Writer-ebben...

OpenOffice. Org Writer-ebben a szövegszerkesztő programban hol tudom beállítani, hogy az oldalszámozás a jobb felső sarokban legyen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 19:48
 1/10 tabaki ***** válasza:

LibreOffice-ban mondom, remélem OpenOffice-ban ugyanez:

Beszúrás->Élőfej, ebben maradj is benne, és Beszúrás->Mezők->Oldalszám, utána állíts be jobbra zárást.

2013. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm szépen!
2013. okt. 16. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem az open office-ot használod! Mert az már eléggé elavult!

Libreoffice vette meg az Openoffice céget és most ők fejlesztik.

[link]

2013. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tabaki ***** válasza:

Egy linket is dobhattál volna arra is, hogy ennyi okosságot honnan szedegettél össze, én nem találtam ilyen híreket. Ha a LibreOffice megvette, pláne még ők is fejlesztik, akkor miért jelent meg az Apache neve alatt most a hónap elején az aktuális változat? Egyébként, ha ugyanazok fejlesztenék, miért volna elavultabb? Nyilván nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal... Amúgy meg csuda sokat avulhatott 2013. október 1. kedd – 18:58 óta.

Ettől függetlenül én is LibreOffice-t használok holmi egyéni szimpátia miatt (ami nem zárja ki, hogy esetleg tényleg jobb), de mamlaszságokkal körítve leszólni egy másik jól használható szoftvert, nem tartom elegánsnak.

2013. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 belapus ***** válasza:

Miután az Oracle megszerezte az OpenOffice-t, azok a fejlesztők, akik nem bíztak a felvásárlóban, megalkották a LibreOffice-t.Az Oracle számítása nem jött be, ezért kiszállt a projektből.


[link]

2013. okt. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:

Tehát nem a LibreOffice, hanem az Oracle, nem megvette, hanem kiszállt belőle, és nem elavult, hanem újra lendületet kapott. A többi stimmel.

Érdemes néha megkérdezni a jereváni rádiót...

2013. okt. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
open leszopta a libre office-ot!
2013. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tabaki ***** válasza:

@14:29:

Újabb értő hozzászólás a búvárharangból. Tényleg sikerült függetlenítened magad a valóságtól?

2013. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úristen... micsoda vitát indítottam az ártatlan kérdésemmel. :))
2013. okt. 19. 23:51
 10/10 tabaki ***** válasza:
2013. okt. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!