Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et most telepítettem...

Windows 7-et most telepítettem és nem működik az internet. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most telepítettem és nem tudok vagy csak nem tudom hogy lehet csatlakozni az internethez. A windows 7em NEM eredeti (légyszi ne oktassatok ki hogy vegyem meg a boltban akkor jó lesz) Azt írja ki hogy: No conections available (pedig van internet) Ez azért van mert nem eredeti vagy csak valamit csinálnom kéne hogy csatlakozhassak wifihez? Rooterem van, nem vezetékes internet.

2013. okt. 17. 00:03
 1/7 soccerway ***** válasza:
telepítés előtt mi volt a helyzet?
2013. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz biztosan nincs koze, hogy nem eredeti a windows. Ahhoz mar tobb koze lehet, hogy valami nem jo a wifi beallitasokkal. (marmint ha jol ertem, hogy azon akarsz csatlakozni) Ennek meg kismillio+1 oka lehet. Nagyvonalakban:


1. Modem legyen online (gondolom az ha ide irsz)

2. Roter legyen csatlakoztatva a modemhez (ua. mint az 1)

3. Routerben legyen bekapcsolva a wifi (kabeles osszekottetes eseten tudod setupolni a routert internet bongeszobol alt. a 192.168.1.1 IP cimen "admin" felhasznalokent "admin" jelszoval. De ezen a reszen sokat segit ha kezedbe fogod a felhasznaloi kezikonyvet vagy letoltod a netrol)

4. Legyen a gepben wifi eszkoz es legyen felintallalva. Ezt winfoss alatt az eszkozeloben tudod lecsekkolni.

2013. okt. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Wifi működik a gépedben? Szóval látod egyáltalán az elérhető hálózatok listáját? Nekem gyanús hogy a Wifi eszköz driver még nincs telepítve.
2013. okt. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap telepítettem újra, eddig Windows XP volt a gépemen és akkor teljesen jól működött az internet és azóta semmit nem állítottam el rajta. A gépre újratelepítés után nem telepítettem semmi wifi drivert. Lehet hogy ez a baj? Mert a hálózatok listáját se tudom megnézni nem csak csatlakozni nem tudok.
2013. okt. 17. 04:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen megnéztem eszközökben van egy olyan hogy network controller csak nem tudom feltelepíteni ez lehet ami rossz? Ja és ha tényleg azt kell akkor t-mobil-os internerthez honnan szedjek le drivert wifi eszközt?
2013. okt. 17. 04:49
 6/7 soccerway ***** válasza:
Ha ott van driver az eszközkezelőben akkor a windows felrakta és neked nem kell. A t-mobil oldalára felmész és megnézed hogy kell beálítani.
2013. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

T-mobil oldalára mégis minek menjen? Megnézni hogy kell letölteni a wifis hálózati eszközére a drivert? Aligha fogja ott megtalálni.


Onnantól kezdve, hogy a net eljutott a wifis routerig semmi köze a T-nek ahhoz hogy ki mit csinál utána, milyen hálózati eszközt használ a gépében és ahhoz milyen driverek kellenek.

2013. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!