Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan viszonylag...

Létezik olyan viszonylag egyszerű képszerkesztő, ahol szabadkézzel körberajzolok valamit és a hátteret átlátszóvá tudom tenni?

Figyelt kérdés
Amiket én használok, az mindegyik csak szögletes formában illeszt be képet egy másik képbe.

2013. okt. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igazán lehet érteni a kérdésedet,illetve többféle képen is ,pontosíthatnád,
2013. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

El nem tudom képzelni, miket használsz, mert ezt gyakorlatilag minden közepes képszerkesztő tudja. Ha nincs tipped, itt az ajánlóoldalamon találsz néhányat:

[link]

Amelyiknél azt látod, hogy rétegeket kezel, az már biztosan jó. Tekintve, hogy egyszerűségre vágyol, talán kezdheted a próbálkozást FireAlpaca, Pixia, RealWorld Paint sorrendben, de azért a Gimp az igazi.

2013. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Tabaki, ez egy nagyon jó összefoglaló!

Én most a PhotoScape-et, az Ifranview-ot, régebben a PhotoEditort is használtam.

Azt hiszem, kipróbálom a Gimpet, ezek szerint a rétegkezeléssel volt gondom.

2013. okt. 17. 21:21
 4/4 tabaki ***** válasza:

A Photo!Editor jópofa, de inkább csak játékra, az Irfanview képnézegetésre az egyik legjobb, de csak minimális szerkesztési lehetőségekkel, a PhotoScape pedig igazán kiváló fényképkezelő, de a valódi szerkesztésre csak korlátozottan alkalmas.

Örülök, ha a Gimpnél kötsz ki, az alapeszközök kezelése tulajdonképpen semmivel sem bonyolultabb, mint bármely egyéb rajzprogramban. Ha már otthonosabban mozogsz benne, rengeteg jó ecsetet tölthetsz le hozzá (tűz, csillagos ég, felhők, mittudomén, beleértve a Photoshopra készülteket is, amelyeket szintén alapból kezel), meg mindenféle pluginokat.

2013. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!