Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Microsoft...

Letöltöttem a Microsoft 2007-et, de nem tudom használni, mert amikor írni akarok, azt mondja, hogy "a kijelölt rész szerkesztésre zárolva van". Mit tehetek, hogy használható legyen?

Figyelt kérdés

[link] Vonal. Net/microsoft-office-2007-professional.


Innen töltöttem le.



2013. okt. 17. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt csinálja akkor is, ha új dokumentumot akarsz készíteni?

Nem olyat akarsz szerkeszteni amelyik fájl már nyitva van?

2013. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy új, üres dokumentumba akarsz írni, vagy már egy meglévő akárhonnan letöltöttet akarsz módosítani?

"a kijelölt rész szerkesztésre zárolva van". takarhatja azt is, hogy jelszóval védett a dokumentum és először, a jelszó megadása után ezt kell kiiktatni ahhoz, hogy gépelni tudj bele.

2013. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Letöltöttem az Microsoft 2007 programot.


Megnyitottam egy új, üres fájl-t, szerettem volna írni, de egyetlen karaktert sem enged leírni, hanem az idézett szöveget írja lent, az alsó sávban. :(

2013. okt. 17. 21:36
 4/9 A kérdező kommentje:
A szabadon letöltött Microsoft 2007-hez honnan kaphatok jelszót?
2013. okt. 17. 21:37
 5/9 A kérdező kommentje:

Pontosan innen töltöttem le


[link]

2013. okt. 17. 21:38
 6/9 A kérdező kommentje:

Valami termékkulcsot kér, pedig ez próba verzió.

Mivel ingyenes letöltéssel, legálisan jutottam hozzá, nem értem, hogy miért kér kulcsot hozzá. :(


Van-e olyan verzió, amit szabadon le lehet tölteni, de nem kell vele ennyit kínszenvedni?


Nem ragaszkodom a 2007-hez.

2013. okt. 17. 21:44
 7/9 tabaki ***** válasza:

LibreOffice. A magyar oldala itt:

[link]

2013. okt. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Libreoffice-t használd, az nem próbaverzió, és tudja azt ami Neked kell.
2013. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. okt. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!