Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Skypeon tiltok valakit,...

Ha Skypeon tiltok valakit, akkor ő nem is találhat meg a telefonkönyvben?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy Skypeon beszéltem egy csajjal, akiről kiderült, hogy igazából egy 14 éves csíra búza gyerek, csak lánynak adja ki magát, mert máskülönben nem találna magának farkalótársat. Küldött egy random csajról egy meztelen képet, majd miután közölte (amikor még azt mondta, hogy lány), hogy nem tud képet küldeni most magáról (direkt kikötöttem, hogy milyet szeretnék), és webcamja sincs, gyanús lett a személy. Aztán bevallotta, hogy igazából fiú. Mondtam neki, hogy töröljön, miközben ő folyamatosan írogatott mindenféle szexuális témában bővelkedő irományt, de törölni nem volt hajlandó; aztán annyira felhúztam, hogy végül mégis kivett az ismerősei közül (ezek alapján szerintem amúgy is mehetne a szexuális zaklatásért a feljelentés), én pedig tiltottam, mivel nem akarok kapcsolatba kerülni ilyen aljas emberekkel. Mindegy, nem ez a lényeg. A kérdésem az lenne: ha tiltok egy személyt Skypeon, akkor a felhasználónevem ismeretében sem kereshet rám a telefonkönyvben (ahogy Face-n is, ha tiltanak, és én rákeresek, a találatok között nem adja ki), és a régi üzeneteinket sem olvashatja vissza?

2013. okt. 17. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

van meg skype telefonkonyv? en ott maradtam le, h. letiltottak a user-keresot, mert sok volt a spam.


amugy valoszinuleg a tiltas megakadalyozza ezt, azt viszont nem, h. nyisson maganak egy uj fiokot es tovabb szorakozzon...

2013. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az új fiók engem már nem érdekel, a lényeg, hogy a mostanival A)ne tudjon rám keresni és ily módon B) ne tudja visszaolvasni az üzeneteket
2013. okt. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!