Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Borderlands 2 hogy futna...

A Borderlands 2 hogy futna E8400-on, HD 5570-nel,2 gb RAM-mal?

Figyelt kérdés
Többfajta ajánlott gépigényt olvastam. A fentebbi konfigon hogy futna 1024*768-on?

2013. okt. 18. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az a 2G RAM lehet h. keves lenne kicsit, de sztem elfutna, nem tul magas beallitasok mellett.
2013. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én igazából a processzor miatt aggódok. A felbontás ugye alacsony lenne, a felesleges csicsát meg kikapcsolom. Futna, az bitos, de vajon játszható, élvezhető lenne?

Ha valakinek van erről tapasztalata, kérem, ossza meg.

2013. okt. 18. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

alacsony felbontas, 'csicsa' kikapcsolasa... vegul is csak azt veszed ki a jatekbol, amiert megirtak. 2x3GHz-es CPU-n amugy mennie kell.


en megprobaltam annak idejen egy 7600GT-n jatszani rajta (athlon x2-es CPU-val), a legrohejesebb felbontas mellett is akadt es csunya volt. normalis gepen viszont szep, es jatszhato.

2013. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De szegény ember vízzel főz. Az első tetszik, gondoltam ez is hátha. Valahol azt írták low és med között menne. Potyára nem akarom megvenni.
2013. okt. 18. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a proceszor miatt kéne agodnod hanem a videokártya miatt! A E8400 Lazán kihajt egy HD 7750-et is!

Régen E8400-al hajtották ki a GTX 280-HD 4870 kártyákat ami lazán lenyomja a HD5570-et!

100% hogy elfút a gépen inkább attól függ mekkorában! :D

2014. febr. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!