Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy hozzáférjenek a gépemhez?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma, hogy a szüleim külföldön laknak, sajnos olyan internetjük van, amin filmet nem tudnak letölteni, mert el is fogy a net. Hogyan lehetne megoldani, hogy ők hozzáférjenek az én itthoni gépemhet és mondjuk le tudják menteni a filmeket a saját gépükre, vagy ez ugyanannyi adatforgalmat használ? Esetleg más ötlet?

2013. okt. 18. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondold már ezt végig, hogy férnek hozzá az otthoni géphez? Interneten keresztül, ami szintén adatforgalmat generál.

Váltsanak csomagot, rosszat kötöttek, felfelé minden bizonnyal tudnak váltani.

2013. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy tudták, hogy korlátlan lesz, és hűség miatt nem tudnak váltani. Viszont arra gondoltam, hogy telefonon van korlátlan netjük, ha emailben küldök nekik ilyen telefonra való filmet 3g,mp4 stb, akkor azt telefonon le tudják tölteni illetve fel tudják tenni a gépre, max csak visszakonvertálják vagy biztos vagy olyan lejátszó ami megnyitja, ez hülyeség lenne?
2013. okt. 18. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy gányolás amit akarsz, 3gp film visszakonvertálva marad az alacsony, mobileszközökre optimalizált minőség, ami egy ilyen eszköz kis képernyőén megfelelő minőség de normál televizión megjelenitve iszonyatosan csapnivaló minőség. Ráadásul egy tortura ez az egész nekik és neked, ennyit biztosan nem ér egy sorozat sem.


Ha mobilon van korlátlan net akkor letöltik amit akarnak és slussz, semmi dolgod. Azt meg nem hiszem hogy felfelé ne tudnának csomagot váltani, max a váltás időpontjától kezdődik újra az egy év hűség.

2013. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, csak segíteni szeretnék nekik, mert kint minden angol így hiányzik nekik hogy magyarul nézzenek valamit. köszi a választ
2013. okt. 18. 09:46
 5/6 4ttil4 ***** válasza:
telefonjuk nem tud esetleg modemként működni? Ha azon korlátlan a net, akkor azzal tölthetnének le. Mondjuk nem tudom milyen sebességre lenne képes... Az én e52-esem pl használható modemként, de filmeket letölteni nem szoktam.
2013. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ez egy jó ötlet, hátha. köszi
2013. okt. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!