Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bírok felmenni a...

Miért nem bírok felmenni a haverom bukkit szerverére? (1.6.2-es hamachi nélküli) TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Próbáltam a szerverére felcsatlakozni de mindig azt írja ki a játék hogy nem sikerült csatlakozni a szeróra. Légyszi segítsetek! :((

2013. okt. 18. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek egy oka van: Nem csinálta meg jól a port nyitását (vagy nem is csinálta) Más oka kb. nem lehet (van neki internetkapcsolata, van neked internetkapcsolatod, egyáltalán csinált-e korábban már szervert (ami ment hamacsi nélkül, és rendesen ment neten keresztül))
2013. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A problémám ugyan ez, csak én csinálom a szerót. tp-linkes router, a portnyitást megoldottam, normális szerver.exe-vel ment -> craftbukkit.jar-ral és run.bat-tal nem. tényleg kéne valami megoldás
2013. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi mindkettőtöknek!
2013. okt. 19. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Le tudod írni, hogy mi is van a run.bat-ban (jobbklikk > Szerkeszté > mindent kijelölsz, és ide kommentbe leírod)?

32 vagy 64 bites géped van?

Ha jó a portnyitás, akkor már csak ezzel lehet baj (töbek között)

Mi az a szerver.exe?

2013. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!