Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ableton Live 7 zeneszerkesztő...

Ableton Live 7 zeneszerkesztő programhoz kérnék segítséget. Hogyan lehet beállítani a sebességeket, hogy jól szóljanak a zenék?

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmagyarázni, mire gondolok. Bal felső sarokban is lehet állítani sebességet azt tudom, meg lent is az éppen kijelölt zeneszám sebességét. De amikor az egyik zene 135 a másik meg 125ön megy, akkor mit kell beállítanom? Mit tegyek? Ha a felsőt állítom be, akkor az nem fog váltoni a következő zene beléptekor. Viszont ha belép a következő szám, az meg már borzalmasan szól.

Figyelmeztetés: kezdő vagyok, ráadásul lány. :D


2013. okt. 18. 17:00
 1/2 aculluca válasza:
dupla katt az audiofájlra(mondjuk amelyik 125bpm)látni fogod szép nagyban a fájlt.aztán bal oldalt van "sample" a warp legyen szépen bekapcsolva(sárgára vált a színe) alatta kicsivel pedig katt és bepötyögöd a kívánt bpm számot oszt enter
2014. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta megoldódott a probléma, "kicsit" jobban értek már hozzá. Ahogy visszaolvastam a saját kérdésemet, jót röhögtem. :D

De azért köszönöm szépen a válaszod! :)

2014. jan. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!