Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell hamachis dolgokra...

Hogy kell hamachis dolgokra felcsatlakozni?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek. Az lenne a kérdésem hogy valaki leírná-e nekem pontrol pontra hogy hogy is kell hamachis dolgokra felcsatlakozni? Tudom hogy sokaknak a kis újjába van de nekem sehogy se sikerül.:( Előre is köszönöm a segítséget.=D

2013. okt. 18. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkeresed benne a Hálózat... menüt, és ott lesz, hogy Csatlakozás (egy) meglévő hálózathoz... Ez a legfrissebb Hamachihoz van (a leírás), korábbi verziókban jobb alsó sarokban lévő gomb melletti gom lesz az (ha jól emlékszem)
2013. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben van megcsináltam:D Csak az a baj hogy ha elindul beugrik egy "fekete" ablak és egyfolytába azt írja hogy nem érkezett válasz. Ez mitől lehet?
2013. okt. 18. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a pingelő-ablak

Nem tudom én se, hogy mire jó, de nyugodtan x-eld ki

Ha jobbklikket nyomsz egy hálózat valamelyik zagjára, ott van, hogy Pingelés... és akkor is elöjön ez a kis ablak

Tippem az, hogy azért írja, mert amikor csatlakozni akarsz a hálózathoz, akkor éppen nem megy az a gép, amin létrehozták (a hálózatoz, amihez csatlakozni akarsz)

Próbálj akkor csatlakozni, amikor megy az a gép, amin "fut"az a hálózat (ez a tippem)

Ha valaki tudja, mi az a pingelés, az írja le ide!

2013. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!