Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert van az h restartol a...

Miert van az h restartol a gepem betoltodes kozbe?

Figyelt kérdés
bekapcsolom a gepem eslindul es amikor kijon az h Windos es ott alul toltodik ujraindul es mindig korbe es korbe
2009. nov. 11. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de én a múlt héten jártam hasonlóképpen. bekaptam 1 vírust. kapcsolnám be, és a gépem nem töltődött be. folyamatosan kezdte előről és előről. újratelepítés lett a vége. remélem neked nem ilyen komoly a problémád.
2009. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem tudsz bebootolni, nem tudsz semmit csinálni, rakd be egy másik gépbe a winyódat mentsd át az adatokat és törlés az egész winyó.
2009. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban sem indul el? Bekapcsolás után nyomkodod az F8-at és valamikor bejön egy indítómenü, ahol ki lehet választani.

Telepítettél valamit, amikor még működött? Hibás vagy téves driver is csinálhat ilyeneket.

Ha csökkentett módban sem indul el, akkor reinstall.

2009. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ugyse indul mar probaltam

:S akk reinstall OK

KOssz szepen !!!

2009. nov. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!