Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy profi photoshopos segísége...

Egy profi photoshopos segísége kéne! A haveromból csirkét csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom vicces feladatot kérek de létszi valaki segítsen:)!Van 1 haverom akit csirkének becézünk és szeretném meglepni 1 csirkés képpel csak sajna nem vagyok a photoshop ördöge.Ha valakinek átküldenék 1-2 képet róla tudna belőle valahogy csirkét csinálni?(pl csőrt rászerkeszteni vagy tollakat stb...ilyesmire gondoltam.Mind1 hogy csak felismerhető legyen nagyából hogy ő van a képen)
2009. nov. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
senki nem fogja ingyen vállalni, azt vágod. :)
2009. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát segíteni nem tudok, bár én az ilyesmit painttel megtudom oldani és azis tökjó:Dabban már profivagyok:D

amúgy én is ismerek egy fiút akit csirkének becéznek.nem lehet hogy ugyanarról beszélünk?:D

2009. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hátha mégis...nem kell vele túl komolyan foglalkozni aki profi az szerintem 15perc alatt megcsinálja:)
2009. nov. 11. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld online képmanipulációval:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2009. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

19:39 köszi a tippet!Ez még hasznos lehet...

20:02: hátha nem mindenki olyan haszonleső!

2009. nov. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!