Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet visszaállítani...

Hogyan lehet visszaállítani Microsoft Office Outlook-ot?

Figyelt kérdés

Feltettem egy új Windowst a gépre, de elfelejtettem előtte lementeni az Outlook-ból az email-eket meg mindent. Hogyan tudom visszaállítani az email-eket? Vagy ha ez nem lehetséges, akkor legalább az email-címet hogyan tudom megtartani?

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2013. okt. 19. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felülírtad a winyót, sőt ha újra telepítés előtt még le is formattáltad, szinte lehetetlen (csak sok-sok pénzért esetleg) a helyreállítás. Az e-mail címed viszont nem gépfüggő. Annak beállítását az új programra meg kell tenni és újra használhatod. Sőt a legtöbb szolgáltatónál a webes felületen is megnézheted a leveleidet. Amennyiben korábban IMAP volt beálítva, akkor az összeset. Ha nem, akkor az azóta beérkezetteket, amiket még nem töltöttél le a gépre korábban.
2013. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!