Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogy tudom telepíteni?

Ezt hogy tudom telepíteni?

Figyelt kérdés
Ezt letöltöttem,annyi hogy nem erről az oldalról,de a fájlok ugyan azok,az lenne a kérdés,hogy akkor ezt hogy telepítsem?-mert ha kicsomagolnám mindeggyiket ak kiírja hogy felülírom-e az előzőt...Ak most ezzel mi van?xD

2013. okt. 19. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
EZT úgy tudod telepíteni, hogy végig nexteled, akkor a régit felül írja.
2013. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
[link] és nemtok rákattolni az elsőre
2013. okt. 19. 19:39
 3/10 A kérdező kommentje:
hát ezaz h felülírja és ak tt járok,hogyha az uccsót bontanám ki...
2013. okt. 19. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Te OS -t akarsz telepíteni!?

Azt úgy kell hogy CD -ről indítod a gépet, és formázod a C meghajtót, majd arra telepíted.

2013. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha előtte formázom meg a "C" meghajtót ak beszarik a gép...
2013. okt. 20. 12:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Az XP-t akarom feltenni,mert a win7-tel meggyűlt a bajom...A Win7-et simán rátom rakni mert az ki van írva CD-re igaz az sem eredeti,de van hozzá loaderem...Xp-t még nem raktam,most letöltöttem de nemtom h most mivan...Ha a win7-et rakom egyből kiadja hogy windows telepítése vagy frissítés stb...
2013. okt. 20. 12:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak azért nem veszek meg egy op rendszert 20-25-ezerért,jó lehet van olcsóbb más helyen,De letöltöm,loaderezem,és ugyanott vagyok,annyi hogy károsítom a Windows-t,és h illegális...xD
2013. okt. 20. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:

CD -ről kell telepíteni!!!


Ha Win7 van rajta, akkor minden kép formázni kell, mert arra a partícióra amit a win7 formázott le, és települt XP -t nem tudsz rakni. (más NTFS verzió)

+ ha CD képet bemountolod, és úgy telepíted, akkor telepítő fájlok másolásáig eljut, utána újra indítaná a rendszert, és kérné a telepítő lemezt, ami mivel nincs így megszakad...

+ mivel nem formázod le a régi rendszer fájljai ott maradnak, helyet foglalnak, egyes programokat össze kavarhatnak, és a legfontosabb, ha voltak vírus gondok, azok átterjedhetnek az új rendszerre is.


"A Win7 ki van írva CD-re igaz az sem eredeti, de van hozzá loaderem" => "win7-tel meggyűlt a bajom"

loader => problémák, remélem látod az össze függést.

Meg nem azért kell megvenni, hogy ne károsítsd az MS -t,

hanem azért, hogy téged ne károsítsanak meg azok akik a törést készítették.

Nem a két szép szemedért csinálják a loadert, és egyéb warez kópiákat.

2013. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocs hogy még csak most írok,de a loaderem,biztonságos,vírusírtóval teszteltem,Kaszperskyvel,és nem talált vírust,és köszönöm a választ.
2013. okt. 24. 21:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj és elég régóta használok loadert,több éve,és ez most jött ki csak kb 1-2 hónapja,azelőtt is ugyan ez volt,mert kivan írva (CD-re) a nem eredeti windows,és a loder.
2013. okt. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!