Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims2 telepítéséhez ért...

Sims2 telepítéséhez ért valaki? . Lent bővebb.

Figyelt kérdés
Valamiért nem bírok játszani úgy, hgy az alapjáték, egyetem és éjszakák is rajta legyen.. mert fel van telepítve.. elindítanom beteszem a daemon tools-ba a képfájlt és egyszerűen mindig másikat kér amit belerakok.. már kipróbáltam minden hogy és még sem jó sehogy.. viszont azt hozzáteszem, hogy egyhelyre vannak telepítve hátha ez a gond.. ha elindítom az alapjátékot akkor az egyetem cd-t kéri.. ha belerakom akkor nem veszi észre, hogy benne van.. ha az éjszakákat indítom el akkor belerakom daemonba azt a képfájlt.. úgy sem jó.. komolyan nem tudok már vele mit kezdeni valaki segítseeen!!!
2013. okt. 19. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
kerdezd ott, ahol letoltotted.
2013. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
crack
2013. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Telepítéshez nem kell érteni. Berakod, megjelenési sorrendbe feltelepíted és működik.


Nálad az a probléma, hogy kalóz verziókat akarsz telepíteni, mert így jött képbe a daemon tools. Nyilván ezekbe másolásvédelmet építenek, mert nem kis költségük és munkájuk van benne, nem a két szép szemedért fejlesztik ki ezeket, tehát crackelni is kéne őket. Mivel az oldalon tilos warez cuccok használatát bemutatni, így nem valószínű, hogy itt bárki segíteni fog neked ebben.

2013. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én ezt értem.. akkor csak azt mondjátok el hogyan kell crackkelni?
2013. okt. 19. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Crackelés. [link]

Azt kell crakelni amit utoljára feltettél.

2013. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. vok és annak a kieg ikonjával indítsd
2013. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!