Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Időzített diavetítés szerű...

Időzített diavetítés szerű programot tudnátok e mondani? Youtube-ra szeretnék prezentációs videót készíteni.

Figyelt kérdés

HyiperCam 3-al próbálkoztam, iszonyat nagy helyet foglal a videó amit készít és Avidemux-al szoktam lekonvertálni. a hangot meg mobiltelefonnal felveszem, a mikrofon a számítógépemhez az csak iszonyat halk hangot rögzít, és ha felhangosítom az meg recseg, de viszont a telefonos hangrögzítő az mutál és torzít a hangomon, de legalább halható. asztán utólag szoktam rászinkronizálni


Namost kellene nekem valami olyan program ami youtube által támogatott formátumban készít kis helyet foglaló jó minőségű videót, úgy hogy előre meghatározott képeket be tudjam időzíteni a szinkron hanghoz és úgy összevágni a videót.


meg valami program hogy a mikrofonon is fel tudjam venni a hangot a gépen mert a telefonommal ha felveszem az torzít.



2013. okt. 20. 09:14
 1/2 A kérdező kommentje:

valami ilyen szintű diavetítés szerű dolgot gondoltam:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JjWmo..

Ezt milyen programmal csinálhatták ?

2013. okt. 20. 13:20
 2/2 alfamate89 ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz?

2013. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!