Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek megéri megvenni...

BERTALAN11 kérdése:

Szerintetek megéri megvenni manapság a Battlefield 2-t?

Figyelt kérdés
Mert nekem megtetszett a játék igaz mindenki a Bf3-al jön de nekem nem olyan a laptopom hogy mindent elvisz 576-ban tudok venni Bf2-t?
2013. okt. 20. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Megéri-e: ezt te tudod eldönteni. Mondjuk 1000 Forint nem vág a földhöz.


Az 576kbyte oldalán pedig van kereső:

[link]

2013. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen megnéztem az 576 oldalon mindegyik Bf2 vagy annál régibb rész azt írja nincsen én pedig nagyon szeretnék játszani vele de online nem pedig agyatlan botokkal
2013. okt. 20. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

"mindegyik Bf2 vagy annál régibb rész azt írja nincsen"


Igen. Ilyenkor jön az, hogy megkérdezed a boltot, mikor lesz, vagy lehet-e rendelni. (Ha meg azt mondják, hogy nincs és nem lehet, akkor pedig elküldöd őket melegebb éghajlatra, hogy akkor mégis miért van fent a honlapon.)

2013. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom tegnap így jártam meg akartam venni a Counter Strike:Global Offensive-et és azt mondták nincs legfeljebb hétfőtől és ezzel már rögtön haza vágták a hétvégémet és vígasztalásképp megvettem a Splinter Cell Conviction-t (összes dlc meg egyéb szarsággal) de mivel minden osztály társam bf-ezik megnéztem milyen a Bf2 (mert ninncs olyan erős laptopom hogy 3-azzak) de mivel nincs 576-ban Bf2 legszivesebben egy vas széket csesznék hozzájuk és azt mondanám a szemükbe hogy "a szar fifa bezzeg van"
2013. okt. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!