Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad a PES 13?

604 kérdése:

Miért akad a PES 13?

Figyelt kérdés

Akad a pes13 a gépemen pedig meg van a megfelelő fps szám,azaz 50-60 szokott a max lenni de még 40-50 körül se akad de ha 30-és 40 fps közé kerül elkezd akadni.A játékot egy bizonyos oldalról szedtem le,és minden lowon van kivéve a v-sync nincs kikapcsolva,de azt nem tudom,a játék nem engedi.Lehet e a probléma?Ha igen hogy tudnám kikapcsolni?vagy egy másik crack vagy az újratelepítés után ki tudom kapcsolni a v-sync-t?A játék nem akad az elején csak az első félidő vége felétől és csak ha meccs van,edzésnél órák után se akad.Mi lehet a baj?

A válaszokat előre is köszönöm és remélem valaki tud segíteni hogy megoldodjon a probléma.



2013. okt. 21. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A v-sync okozhat akadozást
2013. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hogy tudnám kikapcsolni,mert szürkével van jelezve és nem tudok rányonni.Ujra kéne telepítenem?
2013. okt. 21. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Nekem a fifánál akadt ugyanígy egy idő után ,amikor v-sync bevolt kapcsolva. Csak ott nekem engedte kikapcsolni. 2 lehetőséged van: 1. újratelepíted 2. keresel hozzá másik cracket.
2013. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!