Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Macbookra lehet telepíteni...

Macbookra lehet telepíteni Windows 7-est? (Többi lent)

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, a BootCampen keresztül.
2013. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sz.ar az az osx, ugye?
2013. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen az OSX nem olyan jó..
2013. okt. 21. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért is szar az osx?:)
2013. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert a Windows-hoz vagyok szokva és azt szeretem azon nőttem fel egészen Windows 95 től kezdve a Windows 8-ig minden Windowst használtam, és nem tudok hozzá szokni se a Linux-hoz, se a Mac OSX-hez sem...
2013. okt. 22. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Tehát azért nem jó, mert nem Windows. Oké, akkor ezt mondd.

Mint már írtam, minden további nélkül lehet MB-re Windowst is telepíteni. Azért arra készülj fel, hogy billentyűzet kicsit más, pl delete gomb Fn+Backspace-szel érhető el (de alkalmas programmal, mint pl SharpKeys) ez megváltoztatható (egyedül az optikai lemez kiadó gomb nem konfigurálható).

2013. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek vettél Apple Macbookot ha Windows-t teszel rá?

Veszel egy Dell, Asus, Samsung...stb Ultrabookot és máris van egy ugyan olyan szuperül kinéző kis géped mint a Macbook ráadásul sokkal olcsóbban, eredeti Windows-al.

2013. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát már nem veszek újat.....
2013. okt. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!