Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gépösszerakó program (? )

Gépösszerakó program (? )

Figyelt kérdés

Hello!


A kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan program, amivel egy PC-t lehet összeállítani? Tehát hogy megadod milyen hardvert szeretnél rakni bele, és megjeleníti a PC képeit, és hogy hogyan nézne ki belülről..



2013. okt. 22. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne ilyen amilyenre te gondolsz...

Ilyenek vannak:

[link]

Ez azért jó, azért van értelme, mert Intel proci mellé nem enged AMD alaplapot választani

De hogy magát, az összerakott gépet belülről kompletten összerakva mutassa..szerintem nincs. Miért lenne?

Mi értelme van?

Nem látvány alapján szoktak az emberek számítógépet összeszerelni, és tudod miért? Mert a számítógép nem arra való , hogy nézegessék. Nem a külcsín fontos egy gépnél , hanem a belbecs...Lehet neked akármilyen gyönyörű, csillivilli, ledes, lámpás , uv fényes géped....ha maga a gép lassú, gyenge, elavult, nem sok mindenre használható...

2013. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, ha már vannak gépkocsi, és motorkerékpár összerakó programok, akkor gondoltam van ilyen is. Egyébként tudtommal létezik ilyen, ugyanis olvastam valahol, csak a nevére nem emlékszem.
2013. okt. 22. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van de értelmét így sem látom , továbbra sem...
2013. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

lehet hogy van de nem tudom.

Nézde meg ezt ezzel én viszonylag olcsó gépet tuttam összerakni ami jó is!

[link]

2017. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!