Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítséget kérek a töredezetts...

Segítséget kérek a töredezettségmentesítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most töltöttem le a win7-es gépemre Piriform Defraggler nevű programot töredezettségmentesítésre.

Ilyet még az új gépemen sose csináltam, csak a régi XP-s gépemen, és ott is csak a beépített töredezettségmentesítőt használtam.

Most mivel a Cleaner-el elégedett voltam, gondoltam teszek ezzel a Piriform termékkel is egy próbát.

Az eredmény lesújtó lett, közel 300 Gb szabad helyet tud felszabadítani, de nem tudom, hogy rámerjek e kattintani a teljes töredezettségmentesítésre, mert ezt én nagyon sokallom.

Szerintetek lehetséges ez?

A feltelepített programok nem fogják megsínyleni a töredezettségmentesítést?


Előre is köszönöm a választ.



2013. okt. 22. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a windowsossal? Az tutira nem tesz kárt a gépedben és elvégzi a melót, nem úgy, mint egy összetákolt, valószínűleg vírusos vacak a netről.
2013. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anti paladin ***** válasza:

Töredezettség mentesítés során nem kerül sor törlésre csak áthelyezésre.

Másfelől, 300 giga sok, ha neked lennék egy az egyben elfelejteném azt a progit.

2013. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a Piriform szoftverek mindenek csak nem összetákolt, vírusos vacakok.



300 Gb szerintem akár lehetséges is, mivel elég nagy Gamer vagyok, és rengeteg telepítés, törlés történt gépemen. Sok zene, és film is megfordult már a gépemen.

Töredezettségmentesítést ezen a gépen még sose csináltam, pedig már vagy három éve nem volt újra telepítve se.

Szóval nem tudom.

2013. okt. 22. 16:52
 4/5 anti paladin ***** válasza:
Nem ismerem az általad használt progit, ezek szerint valami karbantartó izé. Nem lehetetlen a 300 giga de igencsak valószínűtlen. Ha pedig ténylegesen csak egy töredezettség mentesítéssel szabadítana fel annyi területet, akkor az nem defragg-ol hanem valami egészen mást csinál ami akár baj se lenne de akkor a művelet neve is más lenne.
2013. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 levis56 ***** válasza:

Tedd fel ezt,valós idejű töredezettségmentesítést is csinál,hónapok óta csendben jól teszi a dolgát nem kell vele semmi mást csinálni hagyd hogy dolgozzon.

[link]

2013. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!