Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a laptopon maradjon az...

Ezen a laptopon maradjon az eredeti windows 8 vagy lecseréljem windows 7 home-ra? És mikre lehet használni ezt a laptopot, milyen játékok mennek el rajta?

Figyelt kérdés

Megvettem ezt a laptopot: [link]

Proci: Intel Pentium Dual Core B960 2,2 Ghz

4 gb ram, 500 gb hdd

Videókártya: NVidia GeForce GT 635M 2gb

Alapból az eredeti windows 8 volt rajta és nem tudom, hogy lecseréljem-e.


2013. okt. 22. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ess neki, aztán ha sikerül, adj hálát az égnek!


Egyébként meg ne vegyél rá garanciát, hogy sikerülhet, mert lehet, hogy azok a jó öreg "szakemberek" már megoldották, hogy ne tudj Win7-et felrakni.


De ha még egy picivel igényesebb vagy, és nem 64 bites a gép, akkor azonnal XP-re cseréled.

Utolsó megbízható és aránylag normálisan használható OS.


Most is itt vagyok egy Win7-es gépen, és itt szenvedek két napja azon, hogy a programomban kommunikálni tudjak a belső hangszóróval.

Természetes, hogy eddig csak a driver régi XP-s verziójára való lecserélése "oldotta" meg a problémát.


Egyébként is, néhány változtatás kész röhej itt a Windows 7-ben. Így a belső hangszóró közvetlen tiltása is.


Mind ""szakemberek"" fejlesztették....

2013. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!