Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megfelelő boot mananger egy ....

Nanemtudom kérdése:

Megfelelő boot mananger egy . Iso fájlhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már napok óta szenvedek ezzel hogy kiírjam pendrivera ezt a programot ( [link] egy bootolhato iso fájlként van meg, és semelyik programmal nem lehet kiírni úgy hogy működjön.

Próbáltam iso to usb, ubootin, rufus, yumi, universal usb installert. Legelősször csak simán kicsomagoltam rá ami természetesen nem volt jó.. :D De bemountoltam PowerIsoba és úgy próbáltam átmásolni úgy se.. Sehogy sem akart működni mindig más baja volt, Például az ubootin-ban meg se jelent hogy bebootolhassam csak számolt számolt és nem lehetett nyomni semmit csak a default-ot kiválasztani.


Próbáltam miég a Windows Passware Professional programmal is kiírni azzal sem volt jó.


A legtöbb esetben a bootmgr-t hiányolta azaz BOOTMGR is missing, de volt még többféle baja is, nem is tudom hogy melyik programnál mi :|


Hogy lehetne megoldani hogy bebootolhassam a programot?


Segítségeket köszönöm!!!


2013. okt. 22. 21:02
 1/2 levis56 ***** válasza:
2013. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy ezzel a programmal sem működik.
2013. okt. 23. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!