Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az excel programmal szeretnék...

Az excel programmal szeretnék nyilván tartani kártyákat! Válaszolnátok az alábbi kérdésekre?

Figyelt kérdés

Feladat: 1 kártyán 9 paraméter, 3500 kártya, ebből fele ismétlődés!

Hogyan tudom az (A,B,C,D,E...)-T átnevezni a 9 paraméteremre?

A Microsoft Excel tudja e hogy a beírt paramétert megtalálja a korábbiakban, ha igen hol lehet bekapcsolni?

Képet lehet e beilleszteni?



2013. okt. 23. 06:48
 1/4 MrPifta ***** válasza:

első sorba írod a paraméter nevét. Rögzítheted is, ekkor lejjebb görgetésnél látod az első sort.

ha elkezdesz gépelni egy szót, és felajánl egy lehetőséget, akkor már volt olyan. Sorba rendezéssel és szűrővel ki tudod deríteni, van-e egyező

2013. okt. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit jelent ebben az esetőségben a rögzítés?

Hogyan tudom az (A,B,C,D,E...)-T átnevezni?

2013. okt. 23. 09:05
 3/4 MrPifta ***** válasza:
nem tudod átnevezni. De nem is szükséges. Első sorba írd be a paraméter nevét. Nem tudom milyen verziójú exceled van, nekem 2007-es. Ebben a nézet fülön ott van hogy panelek rögzítése. Így ha lefelé görgetsz, akkor is látod az első sort
2013. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. okt. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!