Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcraft: MoP-hoz...

World of Warcraft: MoP-hoz kapok valamennyi játékidőt is?

Figyelt kérdés
Egy ideje azon gondolkozok, hogy megvenném a wowot. Minen kiegészitövel battlechest cata stb. csak azt nem tudom h mind ez mellé vennem kell-e még + time cardot, vagy kapok 1-2 hónapot vele?

2013. okt. 23. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Battlechest hez kapsz 1 hónapot.
2013. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
értem, és köszönöm. Még annyi lenne a kérdésem, hogy igaz e hogy a battlechestbe belerakták a cataclysm-et?
2013. okt. 23. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Igaz.
2013. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pár napja volt pont hogy már bekerül az is, de nem tudom, hogy az europai verzióban is benn van-e már, ha boltban akarod venni akkor még kétlem, kell pár hét mig megjönnek a szállitmányok stb, viszont ha online akkor nagy eséllyel igen benn lesz már.
2013. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyanítom ha boltban veszi, akkor is megkapja, mivel úgyis battle.net-en kell regisztrálnia a kulcsot.
2013. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én is olyasmit hallottam hogy a kulcs lesz egybe vele szóval a kulcsát kapot a battlechestel, marmint a catanak. Szólval bármelyik battlechestben benne kell lenni, ha jol tudom, de nem voltam benne biztos ezért kérdeztem. Kösz a válaszokat mindenkinek. Igazábol most kezdenék eredetizni. Nagyon régóta jatszom de csak tört szervereken és mar meguntam a folytonos buggokat és a lemaradásokat. Szóval ha valakinek esetleg van valami tippje igy kezdőknek vasarlas, timecard stb, szivessen meghalgatnam.
2013. okt. 23. 19:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Bloodsclap ra ne menj :D Ragnaros most jó magyar szerver.
2013. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Először csinálj trial accot (starter edition), lvl20-ig húzhatsz karit, amit aztán húzhatsz tovább, ha aktiválod a battle chestet. Így lvl20-ról indulhatsz az ingyen hónappal.
2013. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a szerver tippet.:) és köszönöm a trial cuccost is jó ötlet és sokat segitettetek.:D de esetleg ha még szerver tudtok ajanlani megköszönöm, vagy jó az? Még olyat hallottam h az országot UK ra állitva valamelyest lehet olcsóbban jatszani, pontossan nemtudom h hogyan. Állitolag feketén privátoktol kell venni a cardot vagy nemtudom.
2013. okt. 23. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha olyan szerveren akarsz játszani, ahol sok a magyar, akkor nem nagyon van más választásod, esetleg Arathor, az PvE szeró, vagy talán Twisting Nether. De amúgy szinte minden cross realm már, PvE és PvP-t is tolhatod olyannal, aki más realmen játszik. Raideket, arénát, mindent.

Sokáig lehetett RaF-al venni játékidőt feketén, ehhez kellett a nem magyar acc, mert MO-n tiltva van a RaF, de mostmár szűri Blizz elég rendesen, úgyhogy nem éri meg. Ettől függetlenül lehet nem magyar accod, nekem is UK van regelve.

2013. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!