Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogyan kell a...

Photoshopban hogyan kell a kijelölést láthatóvá illetve láthatatlanná tenni?

Figyelt kérdés

Más szóval a kijelölés láthatóságának gombja/gyorsbillentyűje melyik?


(CS6)



2013. okt. 23. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A kijelölés a létrehozást követően megjelenítve marad, amíg ki nem törlöd. Ennek a kombinációja CTRL+D. Hogy újra megjelenjen, a törlést tudod visszavonni (CTRL+Z).


Nem tudok olyanról hogy ki-be lehetne kapcsolni egy adott kombinációval (csak ha visszavonod majd újra alkalmazod).

2013. okt. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

Én azért gyanakszom... A Gimpben ugyanis van ilyen funkció (ott Ctrl+T), furcsa lenne, ha a PS nem fedezte volna fel a dolog hasznosságát. Nézd meg a Nézet menüben, hátha van ott 'Kijelölés megjelenítése' vagy hasonló pont. Ha igen, nyilván rajta van a kombináció. Ha nem, megkeresem, amikor legközelebb Photoshopot látok.

A következő link alapján egyébként úgy tűnik, Ctrl+H lesz a megoldás (de nemcsak a kijelölést, hanem az egyéb segédholmikat is eltünteti):

[link]

2013. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én Corel-hez szoktam, ott ki-be kapcsolható.

Nem hinném, hogy az élenjáró PhotoShop-ban ezt nem lehetne.


Habár ki tudja?! A "lencseréteget" is előbb használta a Corel, mint a PS. (Persze javítsatok ki, ha tévedek)

2013. okt. 24. 14:40
 4/5 tabaki ***** válasza:
Mér', a Ctrl+H végülis nem jött be?
2013. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De! Csak gombot nem találtam.


A Ctrl+H jó!

Nagyon köszönöm!

2013. okt. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!