Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős kérdés társítással...

Sürgős kérdés társítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elromlott a pendrive-om, vagy vmi vírus ment rá, és semmilyen fájlt nem nyitott meg. Vmi fst gyökérkönyvtárt emlegetett, de nem értettem, hogy mi az. A lényeg, hogy kínomban társítottam egy fájlt, de MINDEN ikon olyan lett, word-ös éppen. Még a net is meg minden program. Most is csak véletlen tudtam megnyitni a netet. Mit csináljak?
2013. okt. 24. 00:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a pendrive-on lévő fájl helyének is a C lemezt adja meg, ez is fura, vagy nem tudom.
2013. okt. 24. 00:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizsgald meg egy virusirtoval.
2013. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 levis56 ***** válasza:
Ha a C meghajtót adja meg a keresett fájl helyének akkor nézd meg hogy a C-röl meglehet e nyitni a kérdéses progit ha igen valószinű átmásoltad oda, akkor formázd meg a pendrive-ot és másold át a C-ről afájlt.
2013. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy vhogy minden fájlt lvk-ra változtatott. A vezérlőpultban meg nem tudok csinálni semmit. :( Mert oké, hogy beállítom, hogy az lvk-t hogy nyissa meg, de mondom, hogy MINDEN fájlt lvk-ban ad meg, márpedig minden fájlt más és más programmal kell megnyitni. Próbáltam már a winhelponline-os dolgot, de ezeket írja ki: nem importálható, és hogy nem siekrült az összes adatot a beállításjegyzékbe írni. Egyes kulcsokat a rendszer vagy egy másik folyamat használ. Ez mi?
2013. okt. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!