Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyha én veszek Steamen egy...

Hogyha én veszek Steamen egy játékot, akkor azt ki tudom írni DVD-re?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk steamen elő rendelek egy játékot (most pl Assassin's Creed IV) akkor azt ki tudom-e írni egy lemezre.

És tudok e venni valahol ilyen kör ragasztó papír cuccot amit rá tudok nyomni a lemezre hogy úgy nézzen ki mintha boltba vettem volna? Azt tudom hogy tokra lehet.


2013. okt. 24. 20:36
 1/5 TigerDemoN ***** válasza:
Akkor most nem mind1 ha boltban veszed meg vagy rendeled meg a netről??
2013. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dantehnor ***** válasza:
Nem mert írásvédett.
2013. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért akartam Steamen venni mert Hardveraprón (olyan mint a vatera csak jobb xD) 7.000 forintért eladó most a kódja és jobban járnék vele :/
2013. okt. 24. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet játékokat backupolni, és ott van olyan opció, hogy DVD méretűre darabolja a telepítőt. Matricát is tudsz venni, de ez messze lesz attól, hogy úgy tűnjön, mintha boltból vetted volna. LightScribe/LabelFlash igényesebb megoldás lehet, de egyrészt ezt támogatnia kell a meghajtódnak, másrészt nem olyan szembetűnő az eredmény, mint egy matricánál.
2013. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké hát mind1 előrendeltem inkább a special editiont 9500ért ami plusz minusz 2000 vagy kevesebb a Steamesnél és az rendes lemezes szóval úgy jó :D

De azért köszi a válaszokat.

2013. okt. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!