Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony XPeria Sola telefonomat...

Martin0226 kérdése:

A Sony XPeria Sola telefonomat nem ismeri fel a rendszer USB-n keresztül! Miért lehet ez? Van megoldás?

Figyelt kérdés
nem használ a sony pc companion sem. az se ismeri fel a telefont!

2013. okt. 24. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A probléma neve Windows Xp. Eltaláltam?

Tedd fel az Service Pack 3-at. (Szervizcsomag 3)

2013. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen eltaláltad XP van a gépen! de Service Pack 3 van fent!
2013. okt. 25. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezesetben telepítsd fel ezt:

[link]

2013. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy ez micsoda? és mit csinál ha feltelepitem? csak ovatos vagyok...
2013. okt. 25. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is óvatos vagyok, de a válaszom nem fog megnyugtatni. Fogalmam sincs. Valamilyen illesztőporgram keretrendszer a neve alapján, egy fórumban volt linkelve ahol teljesen ugyanez volt a probléma, a telefont nem ismerte fel az Xp. Néhány esetben megoldotta a problémát.

A legbiztosabb megoldás rootolni a telefont és feltenni az SD Mountert. A Sony gyárilag csak MTP módban kapcsolódik, az Xp alapból pedig nem támogatja, innen a gond. Az SD Mounterrel rávehető a telefon az MSC mód használatára, ezáltal a telefon egy egyszerű usb meghajtóként kapcsólódik.

2013. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látszólag semmit nem csinál, olyasmi mint az automatikus frissítések.
2013. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lefuttatam a Z4Root programot ujraindult és nem történt semmi, a telefon nem lett rootolva!
2013. okt. 26. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel csináld:

[link]

SD Mounter:

[link]

Ha nem működne, kell a BusyBox is a Play-ről, ezek után már működik a következő újraindításig, utána újra ki kell választani mass storage módot.

2013. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A RunMe.bat mivel fut? felugrik az ablak:/Megnyitás Másként/
2013. okt. 27. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy parancssori ablaknak (cmd) kellene felugrani, de mivel ez nem történik meg, a .bat fájlok társítása hibás. Ez helyrehozza, utána futtatható lesz:

[link]

2013. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!