Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcraft Ragnaros...

World of Warcraft Ragnaros szerveren horda vagy alli?

Figyelt kérdés
Nagyjából mindent megtudtam amit akartam, ragnaros servert ajánlották csak azt nem tudták megmondani hogy horda vagy alli az előnyösebb? mármint hol van több magyar? Vagy teljesen mindegy?

2013. okt. 25. 16:05
 1/3 Déjá Vu válasza:
Én hordába játszok és elég sok a magyar, hun chat is él valamennyire, van sok magyar klán. ha érdekelnek a klánok wow-hungaryn csomó hirdetés szokott lenni de nem csak ragnára. Alliba nincs karim de ott is játszanak magyarok, bár szerintem hordában többen (lehet hülyeséget mondok). Amúgy ha Twisting Netherre mész ott csakis hordás legyél, ott is van valamennyi magyar de a Twistignes alli az nulla. Igazából az dönt Ragnán, hogy melyik frakció tetszik neked. Mindkét oldalon vannak normális emberek és hülyék is.
2013. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod:D
2013. okt. 27. 16:12
 3/3 anonim válasza:
Ahogy videókban hallottam/láttam, mert sajnos nem játszok ott, azok alapján alli, sőt ajánlották is a nagy magyar létszám miatt. Viszont ha a szíved a hordáshoz húz, mint az enyém, akkor pár taxot, questet, stb. be tudsz tanulni angolul, és gond letudva. :D De ahogy láttad előző kommentelő is írta, hogy szerinte hordában többen vannak, tehát az angolozás kilőve. :)
2013. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!