Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért dob ki a windowsba a...

Miért dob ki a windowsba a Skyrim amikor megvettem steamen és még le is töltöttem hozzá a Skyrim: High Resolution Texture Pack-ot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai nap vettem meg a skyrimot, és észre vettem hogy van hozzá ilyen ingyenes dlc. Hát mondtam, éppen magamban: - Milyen tök jól néz ki ezzel a skyrim, és még ingyenes is! na, igen. Letöltöttem és amikor ülök a szekéren és ki írja a Skyrim logót akkor egyből kidob a windowsba. Mert amúgy, a menüben bármit csinálok ott sosem dob ki. A játékot nem próbáltam még ki enélkül a textúra mód nélkül mert azt reméltem hogy amit publikussá tesz a steam és még "ki is emeli mennyire kiváló" az tényleg kiváló... Kérlek írjatok! Nagyon jó ez a játék, és nagyon szeretnék már vele játszani!

#hiba #Skyrim #Steam #Skyrim: High Resolution Texture Pack #Skyrim: High Resolution Texture Pack hiba
2013. okt. 25. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és a gépigényem:


Proc.:Intel Core i7 2600K @ 4.4Ghz HT


Ram: 16GB G.Skill RipjawsZ 2133Mhz CL11


Vid.K.: AMD Radeon HD Sapphire 7850


Op.: Windows 7 Pro 32-bit


A.L.: Gigabyte EX58 Extreme

2013. okt. 25. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet 'keves' hozza a ram-od. TUDOM 16 giga sok de az op rendszered csak 32bites es lehet(/biztos) nem kezeli a 16 gigat. 32 bittel csak 3.25/3.75 gigat szokott csak kezelni a gep (neha 4-et; enyem pl 3.33gb-ot.)


HD csomaggal 4gb ram kell. Probald meg kikapcsolni es ugy jatszani. Nekem a 'nagy' gepem ugyan olyan kb mint a tied (csak kevesebb 8gb ram) es hibatlanul megy hd packkal Win7 Home Premium 64bit.

2013. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Minél előbb frissíteni fogom 64-bitre, amilyen gyorsan csak tudom!
2013. okt. 28. 22:45
 4/4 Robee1 válasza:
Nekem is ez volt. Kapcsold ki a high res texture pack plugint. Nekem volt 3 db. 01 02 03 Kikapcsoltam mindet és azóta megy normálisan. A nexus mode manager-ben próbáld.
2013. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!