Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a számítógé...

Miért csinálja ezt a számítógép ablak?

Figyelt kérdés
amikor megnyitok egy ablakot a laptopomon egy idő után elkezd villogni(kb. 3mp után) mintha ki-be kattintgatnék az ablakból, a gép Ci 3 Intel HD Graphics 3000 4GB RAM és Dell Vostro 2520 típusú, windows 8 64-bit op.rendszert használok rajta, a frissítések nem oldották, a vírusirtó Norton SEcurity(ajándékba adták hozzá)
2013. okt. 26. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Vírusírtást futtass le.

Teljes rendszerellenőrzést

Meghajtó jobb klikk (vagy nem tudom mi a lalptopon) meghajtó-ra és eszközök töredezettség mentesítés (ezalatt ne csinálj semmit)

az is felmerülhet,hogy gyári,programozási hiba.

2013. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ egyszer már korábban megpróbáltam de adtam most neki még egy esélyt de semmi változás sajnos és szinte semmi hibát nem talált sehol sem, ja egyébként van egy ilyen Hsm sink window nevezetű progi amire mindig kiírja, hogy nem hajlandó leállni kikapcsoláskor, újra tenni meg nem anniyra akarom mert olyan progik és munkák vannak rajta amiket utána nagyon problémás visszállítani
2013. okt. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!