Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozik, miért tölt...

Miért akadozik, miért tölt sokáig, miért ment sokáig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Sims3-al van olyan bajom,hogy akadozik,sokáig tölt be(kb 10perc),sokáig ment(kb 5-7perc)(Elolvastam a többi ilyen kérdést is,de semmi nem segített.)Beírtam,hogy mutassa az FPS-t ami 100-at muatatott.Azt nem akartam elhinni.Feltelepítettem a Frapsot és az 95-100-at mutatott folyamatosan.De a játék kb 3-4percenként megfagy kb félpercre.Ugyan ez a helyzet,ha 8fős család nagy telekkel,ugyanez kis telekkel.

A játék minden megjelent DLC-vel,eredeti SIMS3 telepítővel.Csalás nem alkalmazva.

Gép konfiguráció:4gb ram,nVidia 9600Gt 1Gb,2*2,8GhZ


Előre köszönöm!

Üdv!


2013. okt. 26. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Keves ramnal szokott ilyen lenni, de a tied nem az. A HDD allapota milyen? Karban van tartva? Mennyi a szabad hely?
2013. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gép frissen telepítve.A forma 1 2013 van és a sims összes dolga van rajta(Na meg winrar,daemon tools,mozilla...stb.Ilyen alap dolgok)

Illetve 64bites Home Premium.

2013. okt. 26. 18:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Méret:465Gb-t Szabad hely:388Gb-t
2013. okt. 26. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!