Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a vélemények a Windows 7-...

Mik a vélemények a Windows 7- ről?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én egy hétig használtam, engem egyelőre nem győzött meg. Anno a Vista-t is feltettem, ott egyértelmű volt, hogy a csillivilli külső mögött egy rakás f*s van. A W7-et is leszedtem, de itt azért még bizalmat szavazok neki és egyelőre kivárok. Pár hónap múlva ismét megpróbálom majd.
2009. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem egy kiforrt rendszer ép ma olvastam itt, hogy telepítés után a folyamatos frissítésektől 3 GB-tal nőt a mérete. Az egyik felhasználó írta valamelyik kérdésre a válaszában. Én még várok 1-2 hónapot a felrakásával bár sokk jót hallottam róla azért még vannak driver ill. kompatibilitási hibái is. Egy kis érdekesség:


[link]



ui.: az nem baj ha a frissítésektől nő a mérete csak ez is mutatja,hogy még javában javítgatják.


De ezt már leírtam itt is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2009. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Még nem igazán kiforrott rendszer, sok a kékhalál, mellesleg rengeteg eddig használt programom nem tudna vele mit kezdeni. Maradok a jó öreg, stabil XP-nél. Mellesleg elfelejtik mondani, hogy a W7 hardverigénye eltérő a korábbi oprendszerektől, ezért sok öregebb masinán el se indul.
2009. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 cynic válasza:
Nekem eddig szinte csak pozitív tapasztalataim voltak a 7-tel kapcsolatban. Szép, megbízható (egy kékhalál sem volt még, koppkoppkopp), felhasználóbarát, nem olyan gépigényes, mint a Vista, és jóval kevesebb támogatottsági gonddal küzd. Időnként megszakad a net (nem a szolgáltató hibája, mert egy újraindítással "visszajön"), fórumokon olvastam, hogy ez elvileg egy megoldatlan probléma, de biztos lesz rá javítás. Amúgy nem hiszem, hogy valaha is visszatérek XP-re, jó ez. :)
2009. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
64 bites 7est használok már lassan egy hónapja. Lefagyás, kékhalál, kompatibilitási problámám még nem volt vele. Az alkatrészek javát azonnal felismerete, amit meg nem, ahhoz meg le tudtam tölteni driver-eket a lenovo oldaláról. A nagy méret az igaz. Nálam épp 13 gigánál jár. Memóriából is bezabál alapból több mint egy gigát. Sebességben nincs különbség közte és az XP között. És ha legálisan van a gépeden, akkor a Microsofttól le tudsz töltenie egy virtuál pc-t, fellicenszelt XP-vel, ha valami miatt mégis XP alatt akarnál futtatni egy programot. VMWare is szépen muzsikál alatta, úgyhogy egyelőre marad a gépemen
2009. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
hogy lekopogjam nekem semmi gondom nem volt, gyors megbizhato. szerintem véleménykre ne adj, probáld ki és meglátod. nekem eddig semmi hiba nem volt. nagyon szép, meg kell szokni. az xp meg már nem is kell nekem, az mar olyan ,,fapados,, nekem. már kb fél eve hasznaltam azt, de win7 a legjobb szerintem.
2009. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Abszolút az OPrendszerek irálya, ha mindent egyben nézünk!
2009. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
És az miért baj, ha 3GB-al nő a mérete? Amikor manapság 'szarérhugyér' hozzád vágnak egy 500GB-os merevlemezt...? :)
2009. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem vészes, én beszereztem egy lájtosabb verziót amiből ki van szedve minden felesleg.... így 1 GB az egész rendszerem, kibátlanul működik és így csak 256 MB ramot igényel...a vista 100 x többet eszik. még a fullos W7 is "csak" 1 giga ramot eszik meg... szóval nekem megfelel. edddig se hiba üzenet, se kékhalál. jó a design. később meglátjuk tényleg megérte-e! :) Reméljük :)
2009. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Felrakta és tetszik tökéletesen működik nincs vele semmi gond.Azt meg ugye leírtam,hogy nem baj ha nő a mérete csak.....
2009. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!