Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért irja ezt az eszközkezelő...

Miért irja ezt az eszközkezelő? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van 1 Dell inspiron 3521-es laptopom és az eszközkezelőben a videókártyához felkiáltó jelet tesz. [link] Mi lehet a megoldás?

2013. okt. 27. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
pofon ecceru a valasz. Mert valami baja van vele. Most konkretan a te esetednel arra gondolnek, hogy ezkoz utkozes van az alatta lathato "Szabvanyos VGA grafikus adapter"-el. Ugyanis ha ketto (vagy tobb) azonos funkciot ellato eszkoz van a gepben akkor hajlamos beszarni. Megoldas szinten pofonecceru. Vagy ved ki a Radeon kartyat vagy (inkabb ezt javaslom) tiltsd le a bioszban az integralt VGA-t. Egy Radeon driver reinstall lehet kelleni fog.
2013. okt. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja hulyeseget irtam. Nem neztem, hogy laptop... szal akkor viszont driver problema. Valamiert nem kezeli le jol a Radeon-t es csak szabvanyos VGA-kent ismeri fel. Keres, hozza a neten egy masik (ajanlott) drivert. pl. a Radeon honlapjarol. De ahogy elnezem gond van az sm buszvezerloddel is. Ha semmi massal nem megy akkor a dell.com-rol toltsd le a drivereket a gepedhez.
2013. okt. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Nincs ebbe rejtély szerintem, valószínűleg azért van 2 db videoadapter az eszközkezelőben, mert Switchable Graphics technológiás a laptop. Vagyis az energiatakarékossági és teljesítmény igény szempontok alapján dönti el, hogy a a nagyobb fogyasztású diszkrét videokártyát vagy a kisebb fogyasztású APU egységben lévő videokártyát használja-e.

Nincs más dolgod, mint normálisan feltelepíteni a Dell oldalán lévő drivereket a laptopodhoz. Az összeset és nem csak azt ami szerinted kell. Ez valószínűleg megoldja a problémád.

Itt vannak a driverek:

[link]

2013. okt. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaja, Dell oldaláról szedd a drivereket! Az első válaszoló hülyesége tetszett. :D
2013. okt. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az sm buszvezérkő valóban jó lett de a videókártya továbbra is felkiáltó jeles pedig megprobáltam az ati oldalárol és a dell.com-ról is de nem jó :\
2013. okt. 27. 08:05
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Ez neked nagy falat lesz. Vidd el egy szakemberhez!
2013. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!