Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan elektronikus...

Kriszet kérdése:

Létezik olyan elektronikus napló program, ami komolyabb, mint egy World?

Figyelt kérdés
Amire gondolok: lehessen hátteret választani, fotókat, gif-eket, png-ket beszúrni, akár elforgatni, természetesen szép betűtípusok....stb. Sajnos csak gagyikat találtam. Volt régen egy program macinthosra, de ennél komolyabbat nem találtam és nekem Windows 7-re kellene. Aki már látott scrapbook-ot: na ilyesmit szeretnék napló formában.
2013. okt. 27. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
World?
2013. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
emacs
2013. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
amiről te beszélsz az a Word (angolul:szó) és nem a World(angolul:világ) és ha nem vagy egy szerencsétlen akkor amit leírtál arra mind képes a Word (nem World :D)
2013. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elírtam, rendben van, mea culpa!!!!, de egyikőtök sem érti, hogy mire voltam kíváncsi, 10 éve használom az Office-t. Nem tudja!!!!! És nem tudjátok, mi az a scrapbook, különben értelmes programokat ajánlottatok volna. Kár volt kérdezni! :)
2013. nov. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!