Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-ben hol lehet beállítani...

Win 7-ben hol lehet beállítani, hogy ne hibernálja magát állandóan?!

Figyelt kérdés
Ha nincs használatban semmilyen program,5-6 perc után hibernálja magát és ha benyomok egy billentjűt felpörög a vinyó és úgy tűnik, folytathatom a munkát, de a legtöbb esetben ujra kell indítani az oprendszert...................nagyon idegesítő.Állítólag be lehet állítani valahol, hogy ne csinálja?!
2009. nov. 13. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom kitartó keresésed a Windows Súgójában nem hozott eredményt, ezért kérdezed itt.

Csak mert nekem 5 mp-be került megnyitni, beírni hogy "hibernálás" és kiadta. Elég gyökér lehetsz.

2009. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből lámázni -.- azért van az oldal hogy kérdezzenek + gondolom neked se írja ki a google hogy gyökér vagy ha rákeresel valamire amit nem tudsz ...
2009. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát..........ahogy Toldi Miklós mondotta volt rókalelkű testvérének; " Úgy szeressen Isten, ahogy engemet te.............."

Paraszt!

2009. nov. 13. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó igen ügyesen és "úriemberesen" megmondotta a tutit.........:D
2009. nov. 13. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Control Panel => System and Security => Power Options felirat alatt van hogy Change when the computer sleeps


Itt a put computer to sleepet állítsd never -re!

2009. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hibernálás angol megfelelőjét nem tudnád beírni, de angol nyelvű Windows-os van. Ügyes :D
2009. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
19:08-asnak köszönöm szépen, erre voltam kíváncsi, utolsónak pedig; Félreértettél, nem ismerem a "hibernálás" angol megfelelőjét, ezért nem tudtam beírni a keresőbe angolul. Szótáram nincs, a netes szótár pedig nem adott ki semmit "hibernálás" címszó alatt................én kérek elnézést, hogy magyarul beszélek........
2009. nov. 14. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!