Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PowerPoint trükkök? (többi...

PowerPoint trükkök? (többi lent, segítség)

Figyelt kérdés

Egy előadást kellene csinálnom amit osztályozni fognak és sokat számít, szeretném ha zseniálisan szuperül nézne ki a ppt-m ,az előadás is jó lesz,de szerintem az is számít,h a pptnek milyen a külseje, és figyelem felhívó e mert valószínűleg az osztálytársaimat nem fogja érdekelni az előadás ... és ha a ppt sem olyan akkor egymással fognak diskurálni,vagy a telefont fogják nyomkodni.

Valaki ha tudna "trükköket" olyanra gondolok mitn valami animáció, vagy "3D-s" külső..nem si tudom nem értek hozz, tehát ha valaki tudna ebben nekem segíteni,azt megköszönném !



2013. okt. 27. 15:25
 1/1 sisi00 válasza:

Rakjál bele videót(Beillesztés > Videoklip), zenét (Beillesztés > Audioklip), meg érdekes animációkat(Animációk > Mozgásvonalak > Egyéni mozgás), legyen a bemutató színes, de nem túl díszes!

3D-s külső: Ajánlom a "Nagyítás" animációt.

2013. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!