Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy videó szerkeztő program...

Egy videó szerkeztő program kéne tudtok?

Figyelt kérdés
Nekem olyan videó szerkeztő kéne amivel saját videómat alakitgathatom mint péladul: film vagy valami iesmit csinalhatnék a programal.Mert lagzik és szulinapokat kamerázok és nekem má nincs programomom és animációkat bele rakni meg iesmi amivel készithetek ieneket.

2013. okt. 27. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne kamuzz ! 7 évesen hogy akarsz filmet csinálni ? Mert a gyerekek írnak így.

Ilyen helyesírással hogy lehet egy kérdést feltenni ?

A lányom 7 éves, de ő különbül ír.

2013. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2-es koszi és van példád is hogy meik a legjobb a ien dolgokho pl:szulinapho lagziho vagy stb?
2013. okt. 27. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok:


<off>

Jézusmária. Hidd el, a te érdekedben szólok: lehet, hogy csillámtrendi így írni manapság, de hosszabb távon jobban jársz, ha elsajátítod ékes anyanyelvünket, annak minden helyesírási finomságával együtt. Tehát: melyik, ilyen, dolgokhoz, szülinaphoz, lagzihoz.

</off>


Nem az a lényeg, mi van a videón, hanem az, hogy mit csinálnál vele (de már írtad fentebb). Amúgy meg az AVS Video Editort szokták ajánlgatni. De kipróbálhatod a többit is.

2013. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!