Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Craftbukkit átírása, hogyan?

Craftbukkit átírása, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemtudom ismeritek-e a "Minecraft" nevű játékot, ehhez tartozik egy szerverfájl is ami craftbukkit néven fut (dl.bukkit.org)és van a minecraft kliens, amivel a szerverre fel lehet csatlakozni, a szerver fájlt be lehet állítani "online-mode=true"-ra ilyenkor csak a prémium játékosok, akik megvásárolták a minecraftot a minecraft.net-en azok tudnak csatlakozni a szerverre. Vannak olyan szerver tulajdonosok, akik átírták úgy a craftbukkitot, hogy csak a saját kliensükkel lehessen csatlakozni szervereikre (pl.: mestermc.hu). Nekem már van egy kliensem, de a craftbukkitot nem tudtam átírni, úgy, hogy csak az én kliensemmel lehessen csatlakozni a szerveremre.

Valaki ért ehhez, vagy tudna segíteni megcsinálni?


Kösz.



2013. okt. 27. 16:40
 1/1 Br3nor ***** válasza:

Ők szerintem nem átírták a klienst hanem betettek egy olyan modot ami ha a kliensedben nincs benne akkor nem tudsz fellépni a szerverre.

Ez pl olyan hogy ha alap mc kliensel akarsz felmenni egy FTB szerverre akkor nem enged mert azokban átlag 60-80 mod van amit több ezer új itemet jelent. Másik jó példa: windows XP-re próbálsz windows 8.1-re készült programot tenni. Rég elvetélt ötlet mert verzóütközés van a kettő között. Valami hasonlóról van szó abban az esetben is amiről te beszélsz csak nem kell magát a bukkitot módosítanod.....Az elég csúnya meló lenne :)

2013. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!