Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » EXE fájl szerkesztés védelem?

EXE fájl szerkesztés védelem?

Figyelt kérdés
Nos,adott egy program(magánszemély csinálta, szabadon terjeszthető és módosítható még mielőtt valaki belekötne) és amikor elindítom akkor megjelenik a képernyő közepén egy kép, ezt szeretném kicserélni, de amint kicserélem és elindítom a programot egyből kilép. (MPressel lett tömörítve, kicsomagoltam, majd pe explorerrel kicseréltem a képet) Lehetséges, hogy van benne valami féle szerkesztés védelem? Vagy mitől lehet ez a probléma és, hogyan lehetne orvosolni?

2013. okt. 27. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szabadon módosítható, akkor ott a forráskód is valahol. Módosítsd azt inkább.
2013. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam meg...:S pedig már egy hete biztosan keresem
2013. okt. 27. 22:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy call of duty 4 konfig editorról lenne szó amit szeretnék honosítani.
2013. okt. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!