Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti windows 8-os laptop...

Eredeti windows 8-os laptop vásárlás után, csere windows 7-re, de hova lett a windows 8 eredetiség aktiváló kód?

Figyelt kérdés
Nincs kód az alján, a dobozt is átnéztem amiben volt abban sem találtam semmit. a fő gond hogy felraktam a windows 7-et , és azzal nem volt kompatibilis teljesen ez az új fajta laptop(fene se tudja miért de nem volt hozzá minden win 7 driver) és most vissza raktam a 8-at. Eredeti windows 8-al vettem,most hogyan tudom újra aktiválni?

2013. okt. 28. 10:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát sehol sincs mellékelve az aktiváló kódom!
2013. okt. 28. 10:48
 2/10 anonim ***** válasza:
nézd meg az akku alatt, mostanában oda teszik a cimkét
2013. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az akku alatt sincs! nagyon elszomorító hogy ha tisztességesen kifizet az ember valamit akkor legalább az normális legyen, ne csak egy alkalmi.
2013. okt. 28. 11:57
 4/10 levis56 ***** válasza:
Miért nem a vásárlás helyén érdeklődsz biztos bővebb felvilágosítást tudnak adni.
2013. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten "Win8 aktiválása"témakörbe,rengeteg variáció van kms,telefonos.
2013. okt. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dobzy válasza:
Hát akkor tört windows 8-volt. KMSpico aktiválja 180-napra a 8.1-et ha sima 8-od van akkor talán a microsoft toolkit teljesen aktiválja.
2013. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm a válaszokat
2013. okt. 29. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Eredeti win8 alatt mit értesz? Megkaptad DVD-n a win8-at vagy csak rá volt telepítve a gépre? Az utóbbi esetben nem kapsz hozzá termékkulcsot. Van rá lehetőség kiszedd belőle a termékkulcsot (vagy lemented a registy bejegyzéseket). De ez már egy másik téma...
2013. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia,


Erre a kérdésre biztos választ tudok neked adni, mivel velem is megtörtént 5 napja. Hp laptopot vettem, windows 8-cal. Rátettem a windows 7-et, mivel azt szoktam meg, de kompatibilitási problémák miatt visszakerült a win8, de jött a hidegzuhany. A gépeket már nem szerial kulcscsal és nem teleíptőlemezzel adják, hanem a windows 8 egy rejtett partíción van, és biosbol lehet előhivni. Ha ezt letörölted a win7 telepítése során, buktad a win8-cat. Van megoldás, fel kell hivni az eladót, őszintén elmondani neki mit tettél ( egy kis csavarral, hogy te nem tudtam, meg nem volt sehol leírva hogy nem lehet letörölni, nem tájékoztattak róla stb.. ) Én megtettem és már fel is adták a win8 telepítő USB. 10-15 munkanap és megjön.

2013. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy mik vannak ? D Én üres gépet vettem és külön hozzá egy windows 8 telepitö dvd t. Ugyan már 15 napot várnia windows ra és telefonálni ezt jólmegszivtátok.D Öszinte részvétem
2013. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!